Tegoroczna zima była dla nas bardzo pracowita. Pokazała, że potrafi być nieprzewidywalna i mimo zapowiedzi meteorologów przyniosła ogromne ilości śniegu i mróz na długie tygodnie i miesiące. Zapraszamy do krótkiego podsumowania sezonu naszego odśnieżania 2020/2021!

Tegorocznej zimy odśnieżaliśmy parkingi, place, chodniki i dachy. Prawdziwy boom na odśnieżanie w Trójmieście zaczął się w styczniu. Wtedy to zaczęły się pierwsze prace, najpierw związane z odśnieżaniem placów, a w miarę przybywania śniegu zaczęliśmy odśnieżać dachy.

Warto wspomnieć, że Klienci, którzy przed sezonem zimowym wykupili usługę abonamentową nie musieli martwić zarówno odśnieżaniem, jak i zawiadamianiem nas o potrzebie odśnieżania. Umowa z nami gwarantuje całość działań po naszej stronie, bez konieczności informowania o odśnieżaniu.

Oprócz odśnieżania terenu usuwaliśmy również śnieg z dachów wielkopowierzchniowych. Były to bardzo trudne zadania, przy których należało zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa. Dodajmy, że w Trójmieście tej zimy miały miejsce katastrofy spowodowane śniegiem zalegającym na dachu. Przykładem jest Opera Leśna w Sopocie, o czym pisaliśmy już wcześniej.

Odśnieżanie w pigułce

Podsumowanie sezonu zimowego 2020-2021 wygląda następująco:

  • Odśnieżyliśmy 130 000 m2 dachów,
  • Łącznie z dachów zrzuciliśmy aż 11 000 ton śniegu,
  • Pracowało dla nas 147 osób,
  • W akcji odśnieżania brało udział 26 pojazdów, które łącznie przepracowały 3808 godzin przy odśnieżaniu.

odśnieżanie parkingu odśnieżanie placu odśnieżanie placu odśnieżanie dachu odśnieżanie dachu odśnieżanie drogi

W związku z odśnieżaniem w obecnym sezonie obsługiwaliśmy 63 Klientów, z czego 26 to stali Klienci z lat ubiegłych, a pozostała część to nowi Klienci.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Grupy Nostromo na wiosnę!