Grupa Nostromo powstała w 2008 roku w Trójmieście. Założycielem firmy jest Maciej Gramens, który od początku budował pozycję firmy na trójmiejskim rynku. Maciej zna branżę od podszewki, bo sam jest alpinistą i pierwsze zlecenia realizował osobiście.

Grupa Nostromo zajmuje się specjalistycznymi pracami na wysokości oraz odśnieżaniem i zimowym utrzymaniem dróg, parkingów i placów. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak mycie okien i elewacji, odśnieżanie dachów i placów, pielęgnacja i wycinka drzew.

Bezpieczeństwo w branży usług wysokościowych jest kluczowe. Wszyscy nasi alpiniści przechodzą odpowiednie badania lekarskie i odbywają częste kursy i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy na wysokości. Do pracy używamy wyłącznie atestowanego sprzętu, zapewniającego maksimum efektywności i bezpieczeństwa. Co ważne, nie korzystamy z rusztowań, co znacznie wpływa na szybkość realizacji i nie zaburza normalnego trybu funkcjonowania obiektu.

Nasi Klienci to zarówno firmy jak i osoby prywatne przede wszystkim z Gdańska, Gdyni i Sopotu, ale i Rumi, Redy, Wejherowa, Pruszcza Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, Chwaszczyna i Żukowa. Większość naszych relacji opiera się na wieloletniej współpracy. Szczególnie w ostatnich latach, w związku z oddawaniem nowych biurowców w Gdańsku i Gdyni, liczba naszych stałych Klientów wzrasta. Zadzwoń do nas i zostań jednym z nich!